Nano2you nano ochrana nanoimpregnacia nanoprodukty

Nano impregnácia

Nanoprodukty, nano prípravky určené pre impregnáciu a zušľachtenie povrchov s cieľom zachovať pôvodný vzhľad a predlžiť životnosť povrchu rádovo v rokoch.

 
11
42 11142

Stránka 1 z 2 - 5 položiek celkom

Tip
nano impregnacia autosklo
Nano impregnacia autosklo tekuté stierače
Kód: 74/30M
Nano impregnácia  autosklo sada je komplexná sada pre trvácnejšiu ochranu pre  Vaše čelné autosklo. Zabezpečí lepší výhľad v daždivom počasí bez tvorby vodného filmu na čelnom skle, ľahšie odstránenie námrazy do -5C v zime, resukciu nánosu hmyzu v lete, rýchle odperlovanie daždových kvapiek pri jazde v daždi . 
od €11,90
Skladom
Detail
Tip
Nano textil ochrana7
Nano impregnacia textilu
Kód: 77/500
Nano textil impregnácia je efektívna a trvácnejšia ochrana bežných i funkčných textilnych, technických  a kožených povrchov. Nano ochrana na textil bez silikonu, bez voskov, nespôsobuje žltnutie, trvácnejšia.
od €19,90
Skladom
Detail
Nano paint autolak 100ml
Nano paint sada na lakované povrchy
Kód: 120/100
Sada NanoPaint K1 je kvalitná strednodobá ochrana určená pre lakované aj plastové povrchy s cieľom vytvoriť ochrannú bariérovú nano vrstvu na povrchu AUTOLAKOV A RÔZNYCH TYPOV PLASTOV.
od €22,80
Skladom
Detail
Nano fasada mineral3
Nano ochrana fasady, omietky Anti age
Kód: 90/1L
Nano mineral- impregnácia na savé podklady, trvácnejšia ochrana pre Vašu dlažbu, fasádu ...atd . Nano impregnácia je transparentná tekutina, nano prípravokna báze nano častíc SiO2, vhodný pre aplikáciu na zvislé minerálne povrchy. Chráni pred vonkajšími vplyvmi ako sú napr.: prachové častice, voda, olej, riasy, machy, cementové výkvety. Vytvára efekt tzv. "samočistiaca schopnosť" (tzv. lotosový efekt), ktoré šetria čas a náklady na budúcu údržbu povrchu napr. dlažby, fasády atd.  
od €25,90
Skladom
Detail

Stránka 1 z 2 - 5 položiek celkom