Nano2you nano ochrana nanoimpregnácie nanoprodukty

Nano ochrana fasady, omietky

 

Je transparentná tekutina,  impregnačný prípravokna báze nano častíc SiO2, vhodný pre aplikáciu na zvislé minerálne povrchy. Chráni pred vonkajšími vplyvmi ako sú napr.: prachové častice, voda, olej, riasy, machy, cementové výkvety. Vytvára efekt tzv. "samočistiaca schopnosť" (tzv. lotosový efekt), ktoré šetria čas a náklady na budúcu údržbu povrchu. Prevedená aplikácia je bez zápachu, chemicky odolná proti prípravkom do hodnoty pH13, plne transparentná bez viditeľnej vrstvy a s vysokou tepelnou odolnosťou až do 120°C.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
€23,90 €106,90 od €23,90    
Značka Nano2you
Webová stránka značky nano2you.sk
Kategória Nano impregnácia
 

Použitie:


Hlavnou oblasťou použitia  impregnacie nano mineral sú hlavne  savé, minerálne povrchy: dlažby z prírodného alebo umelého kameňa, obkladové a lícové tehly, strešné škridly, zámkové dlažby, liaty betón a betónové výrobky, fasádne systémy (pre farebné omietky, fasádne farby, rôzne štuky, atď.). Vhodné pre použitie na staršie budovy, u ktorých je nutná priepustnosť pary a priedušnosť povrchu.

Kvapalina je bez zápachu a biologicky odbúrateľná, neobsahuje žiadne nebezpečné látky ani varovné symboly, môže sa tiež aplikovať aj v interiéri. Ošetrený povrch si zachováva pôvodný vzhľad  bez efektu lesklého alebo matného vzhľadu. Je vysoko hydrofóbny, paropriepustný a priedyšný. Vďaka svojim vlastnostiam uľahčuje budúce  následné čistenie povrchu.

Chráni povrch pred budúcim usadzovaním prachu a rôznych typov nečistôt, zamedzuje rastu rias, machov a lišajníkov. Prípravok sa nanáša len v jednej vrstve. Vďaka tomu šetríte spotrebu prípravku a čas nutný na aplikáciu