Nano2you nano ochrana nanoimpregnacia nanoprodukty

Nano ochrana fasady, omietky Anti age

 

Nano mineral- impregnácia na savé podklady, trvácnejšia ochrana pre Vašu dlažbu, fasádu ...atd . Nano impregnácia je transparentná tekutina, nano prípravokna báze nano častíc SiO2, vhodný pre aplikáciu na zvislé minerálne povrchy. Chráni pred vonkajšími vplyvmi ako sú napr.: prachové častice, voda, olej, riasy, machy, cementové výkvety. Vytvára efekt tzv. "samočistiaca schopnosť" (tzv. lotosový efekt), ktoré šetria čas a náklady na budúcu údržbu povrchu napr. dlažby, fasády atd.  

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
€25,90 €117,90 od €25,90    
Značka Nano2you
Webová stránka značky nano2you.sk
Kategória Nano impregnácia
 

Použitie:


Hlavnou oblasťou použitia  impregnacie nano mineral sú nasiakavé, savé, minerálne povrchy: dlažby z prírodného alebo umelého kameňa, obkladové a lícové tehly, strešné škridly, zámkové dlažby, liaty betón a betónové výrobky, fasádne systémy (pre farebné omietky, fasádne farby, rôzne štuky, atď.). Vhodné pre použitie na staršie budovy, u ktorých je nutná priepustnosť pary a priedušnosť povrchu.

Kvapalina je bezfarebná a biologicky odbúrateľná, neobsahuje žiadne nebezpečné látky ani varovné symboly, môže sa tiež aplikovať aj v interiéri. Ošetrený povrch si zachová pôvodný vzhľad  bez efektu lesklého alebo matného vzhľadu. Vďaka svojim vlastnostiam uľahčuje budúce  následné čistenie povrchu.

Výhody:

  • zabrániť rýchlemu nasiakaniu vody napr.do dlažby, fasády ...atd' (nie je hydroizolácia!)
  • zabezpečiť trvácnejšiu nano ochranu zvislých povrchov
  • predlžiť životnosť a farbostálosť  povrchu fasády, oddialiť "vyblednutie fasády"
  • znížená námaha pri čistení, údržbe povrchu, úspora nákladov za opätovné maľovanie
  • nie je ovplyvnená priedušnosť, paropriepustnosť
  • aktívnejšia ochrana, chráni proti budúcemu rastu machu, zelene na fasáde
  • predchádza zvetraniu povrchu omietky, vzniku mikrotrhlín a prasklín
  • nečistoty odstránite z povrchu ľahšie tlak.vodou bez chémie
  • dlhodobejšie chráni povrch proti nečistotám, tvorbe výkvetov, spevňuje povrch

 

Chráni povrch pred budúcim usadzovaním prachu a rôznych typov nečistôt, zamedzuje rastu rias, machov a lišajníkov. Prípravok sa nanáša len v jednej vrstve. Vďaka tomu šetríte spotrebu prípravku a čas nutný na aplikáciu.Odolná proti prípravkom do hodnoty pH13, plne transparentná bez viditeľnej vrstvy a s vysokou tepelnou odolnosťou až do 120°C.