Nano2you nano ochrana nanoimpregnacia nanoprodukty

keramika,sklo

Keramika,sklo,povrch s obsahom kremíka

 
11
42 11142

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Tip
nano impregnacia autosklo
Nano impregnacia autosklo tekuté stierače
Kód: 74/30M
Nano impregnácia  autosklo sada je komplexná sada pre trvácnejšiu ochranu pre  Vaše čelné autosklo. Zabezpečí lepší výhľad v daždivom počasí bez tvorby vodného filmu na čelnom skle, ľahšie odstránenie námrazy do -5C v zime, resukciu nánosu hmyzu v lete, rýchle odperlovanie daždových kvapiek pri jazde v daždi . 
od €11,90
Skladom
Detail
nano cleaner1
Čistič Nano cleaner
Kód: 86/1L
Vyčistí bez zbytku, bez oleskov, hlbkovo všetky neporezne, nesavé povrchy ako je sklo, nerez, keramika, plastové,lakované a ostatné nesavé povrchy . Kvalitný, rýchly a bezzbytkový čistič - nano cleaner.
od €12,90
Skladom
Detail
nano keramika sada2
Nano one sada
Kód: 129/100
Nano one sada jekompletný  impregnačný set určený pre “ bariérovú” nano ochranu povrchu napr. skla, keramiky, plastu, kovu atd. Zachováte a udržíte si dlhodobejšie nový  pôvodný vzhľad povrchu s nano ochranou Nano2you. Impregnačna sada NANO2YOU je modifikovaný liehový prípravok obsahujúci nano častice kremíka. Neviditeľná ochranna vrstva  trvácnejšie chráni povrch  keramických, plastových i nerezových materiálov  pred bežným “zostarnutím” , pred vonkajšími vplyvmi ako sú prachové častice , bežné usadeniny ,tvrdá voda ,riasy ,sadze ,smola atd . Na povrchu ošetreného materiálu sa vytvorí “neviditeľná “ ultratenká  coating vrstva, nečistoty rýchlejšie odperlujú z povrchu tzv. Lotus efekt.
od €21,90
Skladom
Detail
Antislip protismyk1
Protišmykový nater Antislip
Kód: 65/1L
Antislip protišmykový ochranný povlak určený pre keramické povrchy, ktoré po nanesení antislipu sa už nebudú šmýkať,ani ked budú mokré. Zvyšuje bezpečnosť a znižuje riziko úrazu na klzkých dlažbách.
od €42
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom