Nano2you nano ochrana nanoimpregnácie nanoprodukty

Nano textil impregnacia

 
Akcia Tip Zväčšiť

Nano textil impregnácia je efektívna a trvácnejšia ochrana textilnych a kožených povrchov.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
€17,90 €32 od €17,90    
Značka Nano2you
Webová stránka značky nano2you.sk
Kategória Nano impregnácia
 

Supreme Nano textil - účinnejší a trvanlivejší prípravok na báze nanotech! Nano impregnácia na textil, kožu a bežné textilné, čalúnené povrchy, obuv, funkčné odevy atd.

Popis: 

Hydrofóbny efekt značne redukuje rýchlosť premočenia ošetrených textílií pri pôsobení vody, ako aj rýchlosť opätovného znečistenia napr. bežnými nečistotami, sadzami, kávou alebo obávaným červeným vínom. Po vyschnutí za cca 1-2hod. dosiahnete výnimočnú dlhodobú účinnosť prípravku (silno odpudzuje kvapaliny, nenasiakavý - hydrofobny povrch + redukcia usádzania nečistôt ) pri textíliách, aj brúsenej koži atd

 Výhody:

Po ošetrení (nastriekaní, resp.namáčaní ponorom) povrchu materiálu tvorí voda (tekutiny, aj oleje)na textile kropaje a "odperluje" z povrchu, steká a materiál zostáva dlhodobejšie suchý, čistý a samozrejme priedušný. Textil a nastriekané výrobky sa môžu bežne prať  bez aviváže aj žehliť.

  • Odpudzuje kvapaliny, víno, kávu atd
  • Nečistoty, mastnotu, soli, kečup, oleje
  • Zabraňuje opätovnému znečisteniu
  • Redukuje tvorbu  škvŕn a poškodzovaniu textilu
  • Predlžuje životnosť výrobkov, odevov, obuvi
  • Nespôsobuje žltnutie  a tuhnutie textilu
  • Vďaka nižšej spotrebe čistiacich prostriedkov tak priamo prispievate k ochrane životného prostredia.
  • Na povrchu látky sa vytvorí efekt lotosového kvetu, perl efekt.
  • odolnosti voči oderom a čistiacim prostriedkom do 12,5 pH dlhodobejšia  v porovnaní s klasickými prípravkami na impregnáciu

 Použitie::

Bežný i funčný textil a odevy, obuv atd.  Materiál je po ošetrení hebký, poddajný. Bezfarebný prípravok, žiadne  zjasňujúce UV prísady. Impregnácia  nano na textil, kožu je ochranný nanoprípravok, resp. uplatnená technológia nanovrstvy na textil a ostatné bežné textilné materiály. Prípravok nahrádza DWR úpravu z výroby. Obnovuje priedušnú vodoodpudivosť vonkajšej vrstvy všetkých vodoodpudivých aj nepremokavých priedušných systémov( vhodná na Gore-Tex®, BlocVent®, Climatic®, Entrant®, Gelanots® a pod.) a bežného textilu. Bezpečné je jeho použitie na výrobky s páperovou i syntetickou izolačnou výplňou. 

Výdatnosť 50-80ml/m2, resp.podľa savosti povrchu.