Nano2you nano ochrana nanoimpregnacia nanoprodukty

Nano impregnacia textilu

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 4

Nano textil impregnácia je efektívna a trvácnejšia ochrana bežných i funkčných textilnych, technických  a kožených povrchov. Nano ochrana na textil bez silikonu, bez voskov, nespôsobuje žltnutie, trvácnejšia.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
€19,90 €29,90 od €19,90    
Značka Nano2you
Webová stránka značky nano2you.sk
Kategória Nano impregnácia
 

Nano impregnácia na textil - účinnejší a trvanlivejší prípravok na báze nanotech! Nano impregnácia na textil, kožu a bežné textilné, čalúnené povrchy, obuv, funkčné odevy... atd.

Popis: 

Trvácnejší impregnačný hydrofóbny efekt značne redukuje rýchlosť premočenia ošetrených textílií pri pôsobení vody, ako aj rýchlosť opätovného znečistenia napr. bežnými nečistotami, sadzami, kávou alebo obávaným červeným vínom. Po vyschnutí za cca 1-2hod. dosiahnete výnimočnú dlhodobú účinnosť prípravku (silno odpudzuje kvapaliny, nenasiakavý - hydrofobny povrch + redukcia usádzania nečistôt ) pri textíliách, aj brúsenej koži atd

 Výhody:

Po ošetrení, impregnácii  (nastriekaní, resp.namáčaní ponorom)  z povrchu materiálu  voda (tekutiny, aj oleje)na textile vytvorí kropaje a "odperluje" z povrchu, steká, čím materiál zostáva dlhodobejšie suchý, čistý a samozrejme priedušný. Textil a nastriekané výrobky sa môžu bežne prať BEZ aviváže, aj žehliť.

  • impregnácia odpudzuje kvapaliny, víno, kávu  z textilu atd
  • Nečistoty, mastnotu, soli, kečup, oleje nepreniknú
  • Zabraňuje opätovnému znečisteniu textilu
  • Redukuje tvorbu  škvŕn a poškodzovaniu textilu
  • Predlžuje životnosť výrobkov, odevov, obuvi
  • Nespôsobuje žltnutie  a tuhnutie textilu
  • Vďaka nižšej spotrebe čistiacich prostriedkov tak priamo prispievate k ochrane životného prostredia.
  • Na povrchu látky sa vytvorí efekt lotosového kvetu, perl efekt.
  • odolnosti voči oderom a čistiacim prostriedkom do 12,5 pH dlhodobejšia  v porovnaní s klasickými prípravkami na impregnáciu

 

Využitie::Nano impregnácia je vhodná na bežný i funčný textil a odevy, obuv atd.  Materiál je po ošetrení hebký, poddajný. Bezfarebný prípravok, žiadne  zjasňujúce UV prísady, bez silikonu, bez vosku. Nano impregnácia  na textil, kožu je ochranný nanoprípravok, resp. uplatnená technológia nanovrstvy na textil a ostatné bežné textilné materiály. Prípravok nahrádza DWR úpravu z výroby. Obnovuje priedušnú vodoodpudivosť vonkajšej vrstvy všetkých vodoodpudivých aj nepremokavých priedušných systémov( vhodná na Gore-Tex®, BlocVent®, Climatic®, Entrant®, Gelanots® a pod.) a bežného textilu. Bezpečné je jeho použitie na výrobky s páperovou i syntetickou izolačnou výplňou. 

Výdatnosť: 1L cca 10m2, spotreba:  50-100ml/m2, resp.podľa savosti  textilu, povrchu. 

Nano impregnácia textilu