Nano2you nano ochrana nanoimpregnacia nanoprodukty

Nano paint sada na lakované povrchy

 
  • 1 z 3

Sada NanoPaint K1 je kvalitná strednodobá ochrana určená pre lakované aj plastové povrchy s cieľom vytvoriť ochrannú bariérovú nano vrstvu na povrchu AUTOLAKOV A RÔZNYCH TYPOV PLASTOV.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
€22,80 €38,40 od €22,80    
Značka Nano2you
Webová stránka značky nano2you.sk
Kategória plast, akryl
 

Popis:

Sada NanoPaint K1  je prípravok obsahujúci nano častice SiO2, ktoré vytvárajú na lakovaných a plastových povrchoch  vysoko hydrofóbnu ochrannú vrstvu. Takto ošetrený povrch je dlhodobejšie chránený pred vonkajšími vplyvmi, ako sú napr.: dážď, hmyz, vtáčí trus, námraza, vodný kameň a graffiti. Po aplikácii sa na povrchu vytvorí  neviditeľná ultratenká nanovrstva, ktorá má tzv.samočistiacu schopnosť - lotosový efekt. Aplikácia šetrí čas a náklady bežnej údržby materiálu. 

 NanoPaint bol vyvinutý pre aplikáciu na lakované aj plastové povrchy, napr.oknné rámy, garážové brány, plastový nábytok, dvere,parapety, vaňe, auto laky a plastové autodiely. Vhodný je taktiež pre aplikácie na lietadlá, MHD, vlaky, nákladné automobily, lode a pod..

Výhody:

  • Ošetrený povrch laku či plastu  je chránený trvácnejšie pred nečistotami
  • prípravok je plne transparentný tzv.mastného filmu, nepoškodzuje podklad 
  • Chráni pred usádzaním nečistôt a následnými vplyvmi vtáčieho trusu, hmyzu a vodného kameňa
  • Uľahčuje následné čistenie ošetreného povrchu  bežnými čistiacimi prípravkami
  • Povrch ošetreného materiálu odpudzuje kvapaliny,  je vysoko hydrofóbny
  • Dlhšia doba účinnosti oproti bežným impregnáciám
  • Nízka spotreba prípravku =  5-10ml/m2

 

Príprava podkladu: Pre dosiahnutie požadovaného výsledku je potrebné dodržať predpísaný postup aplikácie. Pracujte pri teplotách vyšších ako +5°C. Plochy, na ktoré chcete prípravok aplikovať musia byť úplne očistené od akýchkoľvek nečistôt a čistiacich prípravkov, musia byť úplne suché. Nie je vhodné aplikovať prípravok na plochy rozpálené od slnečného žiarenia (teplota povrchu by nemala presiahnuť +30°C). Pokiaľ pracujete vonku, tak nepracujte za dažďa alebo mrholenia. Voľte také počasie, aby mohol povrch schnúť, teda aby cca. 3-4 hodiny po aplikácia na povrch nepršalo.

Spôsob aplikácie:použite priloženú čistú utierku, z mikro vlákna alebo z netkanej textílie. Povrch je nutné pred aplikáciou NanoPaint dokonale vyčistiť a odmastiť! Pre odstránenie nečistôt z použite Nano cleaner.

Kompletná Nano pait sada K1 obsahuje: 1ks nano paint tekutina , 1ks Nano čistič cleaner, Aplikačné a čistiace utierky, Návod, Konfekcia.Spotreba : 10ml/1m2, Výdatnosť: 100ml sady je cca 10m2 plochy.