Nano2you nano ochrana nanoimpregnacia nanoprodukty

plast, akryl

plastove, akrylové , kompozitné, polykarbonatove povrchy

 
12
23 11223

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

nano cleaner1
Čistič Nano cleaner
Kód: 86/1L
Vyčistí bez zbytku, bez oleskov, hlbkovo všetky neporezne, nesavé povrchy ako je sklo, nerez, keramika, plastové,lakované a ostatné nesavé povrchy . Kvalitný, rýchly a bezzbytkový čistič - nano cleaner.
od €12,90
Skladom
Detail
nano keramika sada2
Nano one sada
Kód: 129/100
Nano one sada jekompletný  impregnačný set určený pre “ bariérovú” nano ochranu povrchu napr. skla, keramiky, plastu, kovu atd. Zachováte a udržíte si dlhodobejšie nový  pôvodný vzhľad povrchu s nano ochranou Nano2you. Impregnačna sada NANO2YOU je modifikovaný liehový prípravok obsahujúci nano častice kremíka. Neviditeľná ochranna vrstva  trvácnejšie chráni povrch  keramických, plastových i nerezových materiálov  pred bežným “zostarnutím” , pred vonkajšími vplyvmi ako sú prachové častice , bežné usadeniny ,tvrdá voda ,riasy ,sadze ,smola atd . Na povrchu ošetreného materiálu sa vytvorí “neviditeľná “ ultratenká  coating vrstva, nečistoty rýchlejšie odperlujú z povrchu tzv. Lotus efekt.
od €21,90
Skladom
Detail
Nano paint autolak 100ml
Nano paint sada na lakované povrchy
Kód: 120/100
Sada NanoPaint K1 je kvalitná strednodobá ochrana určená pre lakované aj plastové povrchy s cieľom vytvoriť ochrannú bariérovú nano vrstvu na povrchu AUTOLAKOV A RÔZNYCH TYPOV PLASTOV.
od €22,80
Skladom
Detail

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom