Nano2you nano ochrana nanoimpregnácie nanoprodukty

Čistič Nano cleaner

 

Kvalitný, rýchly a bezzbytkový čistič - nano cleaner.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom Skladom
Variant
€7,90 €12,90 €54,50 od €7,90    
Značka Nano2you
Webová stránka značky nano2you.sk
Kategória Čističe-cleaners
 

Popis:

NanoCleaner -  Je účinný liehový čistič s obsahom ISOPROPYLALKOHOLU ,nezanecháva žiadnu zbytkovú vrstvu, bezzbytkový. Na bežné neporézne, nesavé povrchy. Nanocleaner je určený na rýchle čistenie neporéznych materiálov. Odstraňuje mastnoty, oleje, tuky a iné druhy nečistôt z tvrdých povrchov, skla a špeciálne citlivých plastov bez zmeny lomu svetla (nezanechá,nerobí šmuhy)

Použitie:

Prípravok sa používa ako  efektívny odmasťovač pred lepením samolepiek, nanášaním farieb, atď. Je vhodný najmä pre aplikáciu a vyčistenie povrchov ako sú sklo, keramika,väčšina plastov,elastomérov i kompozitných materiálov.Príkladom môže byť použitie na čistenie obrazoviek, LCD displejov a monitorov, skenovacích a kopírovacích skiel, premietacích a tlačiarenských strojov, senzorov, snímačov  ďalších obdobných povrchov, čistenie skla a krištáľového skla, optických zariadení – kamier, snímacích, meracích zariadení v laboratóriách na čistenie číreho skla a plastov na skeletoch strojov.

Očistený podklad odporúčame kombinovať  následne v  druhom kroku s NANO ochranou povrchu. Vytvorí  sa ultra tenká hydrofóbna vrstva s  trvácnejsou ochranou proti následnému  budúcemu znečisteniu olejom, mastnotou , zaistí zníženie tvorby a usadzovania povlakov, nánosov a nečistôt.