Nano2you nano ochrana nanoimpregnacia nanoprodukty

Čistič na dlažby, podlahu AC300

 
Tip Zväčšiť
  • 1 z 5

Ekologický a účinný  čistič dlažby, podlahy , čistič AC300 je  efektívny čistič na podlahy, dlažbu. Určený hlavne  na rokmi poznačené plochy, zašlé podlahy, ktorým treba prinavrátiť pôvodný vzhľad. Rýchly a ekologický čistič na dlažbu, čitič podlahy, čistič dlažby  AC300

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
€12,90 €55,90 od €12,90    
Značka Nano2you
Webová stránka značky nano2you.sk
Kategória čističe-stavebníctvo
 

Čistič  dlažby, podlahy, plochy, kameňa, betónu ... atd .  Unikátne vlastnosti prípravku  AC300 sú v efektivite, je špecificky vyvinutý ako nie abrazívny a  extra silný- rýchly čistič  i silne znečistených povrchov, dlažby atd . Prípravok je určený  pre ručné , nízko i vysokotlakové umývanie .  Cielene  vyvinutý pre rýchle a jednoduché čistenie podlahy,  betónov , kameňa , žuly a ostatných veľmi zle čistiteľných povrchov . V jedinom úkone veľmi rýchlo odstraňuje , čistí , obnovuje a renovuje podklad . Odstraňuje stmavnutie zašlého povrchu , čistí do hĺbky . Jeho  jemne hustejšia  konzistencia je ideálna pre použitie i na zvislých povrchoch.  Znižuje spotrebu, zvyšuje efektivitu čistenia . Nespôsobuje povrchovú degradáciu podkladu a farieb, je eko a na vodnej báze . AquaCleaner C300 nahrádza mechanické čistenie ako je ihličkovanie , pieskovanie , tryskanie suchým ľadom , brúsenie , umývanie abrazívnymi čističmi , ktoré poškodzujú povrch . 

Použitie:

AquaCleaner C300 poskytuje vysoko efektívne čistenie a odstránenie  nečistôt , oxidácie a smogu , minerálnych usadenín z uvedených povrchov. Efektívne  čistí prilepené "zapečené" nečistoty , kyslú mastnotu , atď

Príprava podkladu: Pred aplikáciou odporúčame odstrániť voľné, hrubé nečistoty z povrchu ( výrazne znížime spotrebu čističa ) . Povrch pred samotným čistením navlhčite . 

Spôsob aplikácie: AquaCleaner C300 môžeme pririediť 1:1 ( 1 liter  demi vody = 1 liter AquaCleaner C300 ) s čistou vodou . Zriedenie  výrobku je v závisllé od intenzity  znečistenia povrchu. Pre zvýšenie účinnosti  odporúčame čistiť s teplou vodou . Zvýšime čistiaci a odmasťovací  efekt samotného prípravku . Prípravok nanášajte rovnomerne v dostatočnom množstve podľa nasiakavosti povrchu . Možné nanášať natieraním , valčekovaním , striekaním alebo strojovo . Naneste na povrch  a nechajte chvíľku pôsobiť cca 1 - 2 minúty. Vykartáčujte . Zvyšky čističa po čistení  je nutné dôkladne opláchuť,  najlepšie tlakovou vodou ! V prípade potreby  postup opakujte . Odporúčame prípravok používať pri teplote vzduchu a materiálu , najlepšie od +5 do 40 ° C. Vzhľadom k širokej škále povrchov , odporúčame pred vlastnou aplikáciou vykonať TEST na zlučiteľnosť povrchovej úpravy.Prípravok AC300 nenarušuje povrch ! ! !

Po vyčistení povrchu dlažby...  atd je odporúčaná povrchová impregnácia Nano Mineral.Odporúčame následne kombinovať s NANO ochranou povrchu , kde sa vytvorí ultratenká hydrofóbna vrstva s ochranou proti budúcemu znečisteniu , olejom , mastnote atd. Tým sa  znižuje následné usadzovanie povlakov a nečistôt .

Spotreba:100ml-150ml /1m2, Výdatnosť : 1L cca 8-10m2.