Nano2you nano ochrana nanoimpregnácie nanoprodukty

Čistič dlažby AC300

 
Akcia Tip Zväčšiť

Ekologický čistič AC300 je efektívny čistič na podlahy, dlažbu a rokmi poznačené plochy. To je čistič na dlažbu, čitič podlahy, čistič dlažby  AC300

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom Skladom
Variant
€6,30 €11 €43,90 od €6,30    
Značka Nano2you
Webová stránka značky nano2you.sk
Kategória čističe-stavebníctvo
 

Čistič  dlažby, podlahy, plochy, kameňa, betónu atd .  Unikátne vlastnosti prípravku  AquaCleaner C300 sú v efektivite,  je špecificky vyvinutý ako nie abrazívny a  extra silný- rýchly čistič  silne znečistených povrchov, dlažby atd . Prípravok je určený  pre ručné , nízko i vysokotlakové umývanie .  Cielene  vyvinutý pre rýchle a jednoduché čistenie podlahy,  betónov , kameňa , žuly a ostatných veľmi zle čistiteľných povrchov . V jedinom úkone veľmi rýchlo odstraňuje , čistí , obnovuje a renovuje podklad . Odstraňuje stmavnutie povrchu , čistí do hĺbky . Jeho polo gélová konzistencia je ideálna pre použitie i na zvislých povrchoch , znižuje spotrebu, zvyšuje efektivitu čistenia . Nespôsobuje povrchovú degradácii podkladu a farieb . AquaCleaner C300 nahrádza mechanické čistenie ako je ihličkovanie , pieskovanie , tryskanie suchým ľadom , brúsenie , umývanie abrazívnymi čističmi , ktoré poškodzujú povrch . Prípravok C300 nenarušuje povrch ! ! !

Použitie:

AquaCleaner C300 poskytuje vysoko efektívne čistenie a odstránenie  nečistôt , oxidácie a smogu , minerálnych usadenín z uvedených povrchov. Efektívne   čistí prilepené "zapečené" nečistoty , kyslú mastnotu , atď

Očistený podklad odporúčame  následne kombinovať s NANO ochranou povrchu , kde sa vytvorí ultratenká hydrofóbna vrstva s ochranou proti následnému znečisteniu , olejom , mastnote , znižuje následné usadzovanie povlakov a nečistôt .

Príprava podkladu: Pred aplikáciou odporúčame odstrániť voľné nečistoty z povrchu ( tým výrazne znížime spotrebu ) . Povrch pred samotným čistením navlhčite .

Spôsob aplikácie: AquaCleaner C300 môžeme pririediť 1:1 ( 1 liter vody = 1 liter AquaCleaner C300 ) s čistou vodou . Zriedenie  výrobku je v závislosti na hrúbke a množstve nečistôt , ktoré majú byť odstránené . Pre zvýšenie účinnosti  odporúčame čistiť s teplou vodou . Tým zvýšime čistiaci a odmasťovací  efekt samotného prípravku . Prípravok nanášajte rovnomerne v dostatočnom množstve podľa nasiakavosti povrchu . Možné nanášať natieraním , valčekovaním , striekaním alebo strojovo . Naneste na materiál, povrch  a nechajte chvíľku pôsobiť cca 10 - 20minút . Zvyšky čističa je nutné dôkladne umyť najlepšie tlakovou vodou ! V prípade potreby postup opakujte . Odporúčame prípravok používať pri teplote vzduchu a materiálu , najlepšie od +15 do 40 ° C. Vzhľadom k širokej škále povrchov , odporúčame pred vlastnou aplikáciou vykonať TEST na zlučiteľnosť povrchovej úpravy .

Po vyčistení povrchu dlažby, fasády, omietky atd o odporúčaná povrchová impregnácia Nano Mineral.