Nano2you nano ochrana nanoimpregnacia nanoprodukty

Čistič proti zelenému povlaku, biofilmu AC800

 
  • 1 z 3

Efektívny čistič na odstránenie zeleného biofilmu z povrchu Vašej fasády bez poškodenia podkladu. Čistič AC800  odstráni machy, riasy a organické bio nečistoty bez výraznejšieho poškodenia podkladu.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
€13,40 €54 od €13,40    
Značka Nano2you
Webová stránka značky nano2you.sk
Kategória Čističe-cleaners
 

Účinný čistič fasády, povrchu betóna a kameňa. Čistič AC je 800 je špecificky vyvinutý ako čistiaci prípravok určený predovšetkým pre minerálne povrchy  silne znečistené organickými nečistotami , zelenými riasami machmi, lišajníkmi, sinicami a bežným zeleným bio filmom. Prípravok rýchlo a efektívne vyčisti a zároveň stanovuje povrch. Čistič je  určeníý pre vonkajšie a vnútorne použitie pre povrchy ako  betón ,umelý a prírodný kameň , vhodný pre fasády, lícové tehly atď . AC800  slúži zároveň ako prevencia proti  dalšiemu vzniku  a šíreniu  biologických nečistôt, zeleného biofilmu.

AquaCleaner C800 je špecificky vyvinutý ako rýchly čistič silne znečistených od  zelených organických nečistôt, biofilmu. Prípravok je určeý pre ručné, nízko a vysokotlakové umývanie.V jedinom úkone veľmi rýchlo čistí a renovuje podklad. Nespôsobuje povrchovú degradácii podkladu a farieb. AquaCleaner C800 nahrádza mechanické čistenie ktoré poškodzujú povrch. Prípravok nenarušuje povrch!!!

AquaCleaner C800 bol vyvinutý pre rýchle a jednoduché čistenie fasád, omietok, betónov, kameňa, žuly a ostatných veľmi zle čistiteľných povrchov.

Očistený podklad odporúčame kombinovať s NANO ochranou povrchu, kde sa vytvorí ultratenká hydrofóbna vrstva s ochranou proti následnému znečisteniu, olejom, mastnote, znižuje následné usadzovanie povlakov a nečistôt.

Balenie: 1L fľaša, spotreba:100ml/1m2, výdatnosť z 1L cca 10m2.