Nano2you nano ochrana nanoimpregnácie nanoprodukty

Nano paint

 

NanoPaint je kvalitná strednodobá ochrana určená pre lakované aj plastové povrchy s cieľom vytvoriť ochrannú bariérovú vrstvu na povrchu AUTOLAKOV A RÔZNYCH TYPOV PLASTOV.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom Skladom
Variant
€16,70 €38,40 €128 od €16,70    
Značka Nano2you
Webová stránka značky nano2you.sk
Kategória plast, akryl
 

Popis:

NanoPaint je liehový prípravok obsahujúci nano častice SiO2, ktoré vytvárajú vysoko hydrofóbnu povrchovú vrstvu. Takto ošetrený povrch je chránený pred vonkajšími vplyvmi, ako sú napr.: dážď, hmyz, vtáčí trus, námraza, vodný kameň a graffiti. Na materiály sa po aplikácii vytvorí ultratenká nanovrstva, ktorá má tzv.samočistiacu schopnosť - lotosový efekt. Aplikácia šetrí náročnosť, čas a náklady bežnej údržby materiálu. Vykonaná aplikácie je chemicky odolná voči prípravkom do hodnoty pH 13, bez mastného filmu, plne transparentná, s vysokou tepelnou odolnosťou až do 400°C. Životnosť ochrany je závislá od mechanického zaťaženia.

 NanoPaint bol vyvinutý pre aplikáciu na  lakované aj plastové povrchy, napr.oknné rámy, garážové brány, plastový nábytok, dvere,parapety, vaňe, auto laky a plastové autodiely. Vhodný je taktiež pre aplikácie na lietadlá, MHD, vlaky, nákladné automobily, lode a pod..

 

Výhody:

  • Ošetrený povrch je plne transparentný bez prejavov tzv.mastného filmu
  • Chráni pred usádzaním a následnými vplyvmi vtáčieho trusu, hmyzu a vodného kameňa
  • Uľahčuje následné čistenie ošetreného povrchu  bežnými čistiacimi prípravkami
  • Povrch ošetreného materiálu je vysoko hydrofóbny
  • Dlhšia doba účinnosti aplikácie oproti bežným impregnáciám
  • Nízka spotreba prípravku =  5-10ml/m2

 

Príprava podkladu
Pre dosiahnutie požadovaného výsledku je potrebné dodržať predpísaný postup aplikácie. Pracujte pri teplotách vyšších ako +15°C. Plochy, na ktoré chcete prípravok aplikovať musia byť úplne očistené od akýchkoľvek nečistôt a čistiacich prípravkov, musia byť úplne suché. Nie je vhodné aplikovať prípravok na plochy rozpálené od slnečného žiarenia (teplota povrchu by nemala presiahnuť +30°C). Pokiaľ pracujete vonku, tak nepracujte za dažďa alebo mrholenia. Voľte také počasie, aby mohol povrch schnúť, teda aby cca. 3-4 hodiny po aplikácia na povrch nepršalo.

Spôsob aplikácie:Na aplikáciu použite čistú utierku, najlepšie z mikro vlákna alebo z netkanej textílie. Povrch je nutné pred aplikáciou NanoPaint dokonale vyčistiť a odmastiť! Pre odstránenie nečistôt z po