Nano2you nano ochrana nanoimpregnácie nanoprodukty

Nano one sada

 

Nanoone sada je impregnačný set určený pre “ bariérovú” nano ochranu povrchu skla,keramiky, plastu,kovu atd

Impregnačna sada NANO4YOU je modifikovaný liehový prípravok obsahujúci nano častice. Táto ochranna vrstva  trvácnejšie chráni povrch materiálov  pred bežným “zostarnutím” , vonkajšími vplyvmi ako sú prachové častice , bežné usadeniny ,tvrdá voda ,riasy ,sadze ,smola atd . Na povrchu ošetreného materiálu sa vytvorí “neviditeľná “ ultratenká  coating vrstva, nečistoty odperlujú z povrchu tzv. Lotus efekt.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
€14,60 €17,90 od €14,60    
Kategória Nano sady
 

NANO one


Aplikačná nano sada obsahuje ucelený systém (čistič, nanoprípravok, konfekcia) na ošetrenie neporézneho, nesavého materiálu. NanoOne je priehľadná kvapalina, modifikovaný liehový prípravok obsahujúci nanočastice SiO2, ktoré vytvárajú vysoko hydrofóbnu povrchovú vrstvu.  Táto vrstva chráni ošetrený materiál pred vonkajšími vplyvmi, ako sú napr. prachové častice, voda, mastnota, vodný kameň, riasy, sadze, smola, dym atď. Na povrchu ošetreného materiálu sa vytvorí ultra tenká nano vrstva, ktorá je plne transparentná, bez mastného filmu, s vysokou tepelnou odolnosťou až do 400 °C.  Zabezpečí tzv.lotus efekt  na povrchu a tzv.tekuté sklo  pokryje povrch. Aplikácia šetrí čas a náklady na budúcu bežnú údržbu povrchu.

  • Ošetrený povrch je plne transparentný, bez mastného filmu
  • Jednoduchšie budúce odstránenie zvyškov napr.vodného kameňa
  • Uľahčuje následné čistenie povrchu bežnými čistiacimi prípravkami
  • Povrch materiálu je vysoko hydrofóbny - lotosový efekt
  • Dlhšia doba účinnosti oproti bežne používaným impregnáciám
  • Atraktívne balenie pre priame použitie + nízka spotreba 5-10 ml/m2

 

Na každý prípravok použite pre aplikáciu jednu priloženú utierku z netkanej textílie. Povrch je nutné pred aplikáciou NanoOne dokonale vyčistiť a odmastiť! Výdatnosť z 100ml sady je cca 10m2 plochy.